acceleratd

MB Accelero ES privātuma politika

Vietnē acceleratd.com, kas pieejama no http://www.acceleratd.com, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir apmeklētāju privātums. Šajā privātuma politikas dokumentā ir ietverti informācijas veidi, kurus apkopo un reģistrē acceleratd.com, un informācija par to kā mēs šos veidus izmantojam.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu privātuma politiku, nekautrējieties sazināties ar mums.

Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir derīga mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, kuru viņi kopīgo un/vai apkopo vietnē acceleratd.com. Šī politika nav piemērojama informācijai, kas apkopota bezsaistē vai izmantojot citus kanālus papildus šai vietnei.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Mūsu apkopotā informācija

Personiskā informācija, kuru jums lūdzam sniegt, un iemesli, kāpēc jums tā tiek lūgta, jums būs skaidri norādīti brīdī, kad mēs jums to lūgsim sniegt.

Ja jūs sazinieties ar mums tiešā veidā, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai tā pielikumus, un jebkuru citu informāciju, kuru varat izvēlēties sniegt.

Reģistrējot kontu, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādus datus kā vārdu, uzņēmuma nosaukumu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Apkopoto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp lai:

  • Nodrošinātu, pārvaldītu un uzturētu mūsu vietni
  • Uzlabotu, personalizētu un paplašinātu mūsu vietni
  • Izprastu un analizētu kā jūs izmantojat mūsu vietni
  • Izstrādātu jaunus produktus, pakalpojumus, iespējas un funkcijas
  • Sazinātos ar jums, tiešā veidā vai caur kādu no mūsu partneriem, tostarp klientu apkalpošanas vajadzībām, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju, kas attiecas uz vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.
  • Nosūtītu jums e-pastus
  • Atrastu un novērstu krāpšanu

Žurnālfaili

Acceleratd.com izmantojot žurnālfailus ievēro standarta procedūru. Šie faili reģistrē apmeklētājus, laikā kad viņi apmeklē vietnes. To veic visi pakalpojumu nodrošināšanas uzņēmumi un tā ir daļa no pakalpojumu analīzes veikšanas. Žurnālfailu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Šī informācija nav saistīta ar personu identificējošu informāciju. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.

Sīkdatnes un tīmekļa bāksignāli

Tāpat kā jebkura cita vietne, arī acceleratd.com izmanto ‘sīkfailus’. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju vēlmes, un vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļuva vai apmeklēja. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas tipu un/vai citu informāciju.

Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, izlasiet sadaļu “Kas ir sīkdatnes”.

Reklāmas partneru privātuma politikas

Jūs varat iepazīties ar šo sarakstu, lai atrastu katra acceleratd.com reklāmas partnera privātuma politiku.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfailus, JavaScript vai tīmekļa bāksignālus, kas tiek izmantoti attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas tiek rādītas vietnē acceleratd.com un tiek nosūtītas tieši lietotāju pārlūkprogrammai. Kad tas notiek, viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai izmērītu viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai personalizētu reklāmas saturu, kuru redzat apmeklētajās vietnēs.

Ņemiet vērā, ka acceleratd.com nav piekļuves trešo pušu reklāmdevēju sīkfailiem un to kontrolei.

Trešo pušu privātuma politikas

Acceleratd.com privātuma politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tādējādi, lai iegūtu sīkāku informāciju, mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām. Tās var ietvert viņu praktiskos pielietojumus un norādījumus par to, kā atteikties no dažām neobligātajām opcijām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkdatnes, izmantojot savas pārlūka opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību, to varēsiet atrast attiecīgajās pārlūkprogrammu vietnēs.

VDAR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies pārliecināties, ka jūs pilnībā apzinaties visas savas datu aizsardzības tiesības. Katram lietotājam ir tiesības uz sekojošo:

Piekļuves tiesības – jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Mēs varam iekasēt nelielu maksu par šo pakalpojumu.

Datu labošanas tiesības – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu visu informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs aizpildītu informāciju, kura, jūsuprāt, ir nepilnīga.

Tiesības tikt aizmirstam – Saskaņā ar noteiktiem nosacījumiem, jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus.

Ierobežotu datu apstrādes tiesības – Saskaņā ar noteiktiem nosacījumiem, jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežotu jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības iebilst pret datu apstrādi – Saskaņā ar noteiktiem nosacījumiem, jums ir tiesības iebilst pret mūsu veikto personas datu apstrādi.

Datu pārnesamības tiesības – Saskaņā ar noteiktiem nosacījumiem, jums ir tiesības pieprasīt mūsu apkopoto datu pārsūtīšanu citai organizācijai vai jums.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mēs uz to atbildēsim mēneša laikā. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Bērnu informācija

Vēl viena no mūsu prioritātēm ir bērnu aizsardzība internetā. Mēs iesakām vecākiem un aizbildņiem novērot, iesaistīties un/vai uzraudzīt un vadīt bērnu darbības tiešsaistē.

Acceleratd.com apzināti neapkopo personiski identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja domājat, ka jūsu bērns sniedza šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs ļoti iesakām uzreiz sazināties ar mums un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties izdzēstu šādu informāciju no mūsu reģistriem.